خانه / اسلاید / پروژه جدید رابرت دنیرو روی صحنه تئاتر

پروژه جدید رابرت دنیرو روی صحنه تئاتر

«داستانی از برانکس» اقتباسی از فیلمی با همین عنوان به کارگردانی رابرت دنیرو است. این نمایش از ۴ فوریه ۲۰۱۶ در نیوجرسی به صحنه خواهد رفت. کار آهنگسازی این موزیکال را آلن منکن برنده ۸ دوره جایزه اسکار برعهده خواهد داشت.

«داستانی از برانکس» به صورت یک اجرای تک نفره توسط چاز پالمینتری خلق شد. پالیمنتری که می‌خواست نقش اول یک نمایش را ایفا کند تصمیم گرفت تا خودش یک نمایشنامه بنویسد. او پیش از اینکه این نمایشنامه را به نیویورک بیاورد بارها آن را در لس‌آنجلس اجرا کرد. پس از آن بود که رابرت دنیرو امتیاز ساخت فیلمی از روی این نمایشنامه را خریداری کرد.

دنیرو خودش کارگردانی فیلم را به عهده گرفت و نقش اصلی را به فرانسیس کاپرا سپرد تا پالمینتری در نقش شخصیت مافیایی فیلم ظاهر شود.

قرار بود نسخه موزیکال این نمایش با همکاری بیلی جوئل آهنگساز مشهور ساخته شود، اما این ایده عملی نشد تا نهایتا با ورود آلن منکن کار ساخت نسخه موزیکال «داستانی از برانکس» آغاز شود. منکن کار آهنگسازی بسیاری از انیمیشن‌های شرکت دیزنی از جمله «پری دریایی کوچک»، «دیو و دلبر»، «علاءالدین» و «پوکاهونتاس» را برعهده داشته است.

منبع : بی‌بی‌سی / ۲۸ جولای

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>