خانه / ارتباط با ما / همکاری با ایران راوی

همکاری با ایران راوی

همانطور که چرایی و چگونگی نوشتن مهم و قابل تامل است، موضوع نشر نیز همواره به عنوان مساله‌ای اساسی پیش روی نویسنده می‌باشد. پس بطور معمول نویسندگان به دنبال انتشار نوشته‌های خود بوده و برای این امر به دنبال مرجع متناسب و قابل اعتمادی هستند. از سویی دیگر و بدان علت که ایران راوی خود دغدغه‌مند بوده و دغدغه نگارش دارد با این خواسته نویسندگان یعنی انتشار مطالب آشنا بوده و از آنجا که خود را مرتبط با مخاطب می‌خواهد پاسخی مناسب به این خواسته داده و امکان نشر را فراهم آورده است. ایران راوی خود را راه ارتباط دفترهای شخصی با مخاطبین عام می‌داند و با این دید بخش همکاری با ایران راوی را در نظر گرفته و مطالب منتخب را منتشر خواهد کرد.

شما مخاطبان گرامی می‌توانید آثار خودتان را در قالب یادداشت، نقد، گزارش، درد دل با مسئولان و… در حوزه‌های مختلف از طریق آدرس الکترونیکی زیر برای ایران راوی ارسال کنید تا در صورت تایید با نام خودتان در تیر ایران راوی منتشر شود.
همچنین می‌توانید تصاویر و فیلم‌های مورد نظرتان را از طریق همین آدرس در اختیار ایران راوی قرار دهید تا بعد از بررسی کار‌شناسان با نام خودتان منعکس شود.

پست الکترونیک:

info@iranravi.ir

iranravi@yahoo.com
با تشکر – رسانه خبری تحلیلی ایران راوی

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>